Sipariş ve Destek 0552 728 00 90
  • $ 13.43
  • 15.20
  • £ 18.19

Sıralama:

Zincir kolye, pek çok insan tarafından ilgi gören takılardan bir tanesi olmakla birlikte zincir modellerinde farklı seçenekler ön plana çıkmaktadır. Zincir üretimi sırasında kullanılan malzemeler, zincirin fiyatlandırılması konusunda önemli olmakla birlikte aynı zamanda farklı modellerin üretilmesini de sağlamaktadır.

Outlet Kuyumcu, farklı zincir modelleri ile müşterilerinin karşısında çıkmakta ve onların isteklerini ön planda tutmaktadır. İnternet sitesi üzerinde farklı zincir tasarımları olmakla birlikte bu tasarımlar, müşterilerin şık ve zarif bir görüntüye ulaşabilmesini olanaklı kılmaktadır. Zincir üretimi sırasında müşterilerin istekleri göz önünde tutulmakta, birbirinden farklı modeller ile birlikte ürün yelpazesi genişletilmektedir.

Altından üretilen zincirlerin fiyatlandırılmasında altın ayarı ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda 14 ayar zincir gram ile 22 ayar altın zincirin fiyatlandırılması farklı şekilde yapılmakta olup her ikisi arasında fiyat farkı ortaya çıkmaktadır. Bu bağlamda internet sitesi üzerinde farklı ve göz kamaştırıcı altın zincir modelleri yer almaktadır.

Göz Kamaştırıcı Zincir Modelleri

Klasik modeller ile modern çizgiler ile oluşturulmuş zincir modellerinin her biri, göz kamaştırıcı bir görüntüye sahip olacak şekilde üretilmektedir. Bu bağlamda her yaştan gruba hitap edilmekte ve onların girdikleri her ortamda kendilerini özel hissetmeleri sağlanmaktadır. Site üzerinde yer alan zincir modellerinden bazılarını aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

• 14 Ayar Halat Zincir

• 14 Ayar Pullu Zincir

• 14 Ayar İtalyan Zincir

• 14 Ayar Joker Zincir

Zincir kolye bağlamında yukarıdaki modellere ek pek çok ürün yer almakta olup bu modeller ile birlikte müşterilerin istek ve memnuniyetleri ön plana çıkarılmaktadır. Ürünlerin her biri farklı ayar altından meydana getirilmekte olup oldukça zarif görüntülere sahiptir.

Tasarım Zincir Modelleri ile Gelen Şıklık

Tasarım zincir modelleri ile birlikte her yerde bulunamayacak ürünlerin üretimi sağlanmaktadır. Bu bağlamda Outlet Kuyumcu tarafından sunulan bu modeller ile birlikte pek çok kadın kendini özel hissetmekte ve girdikleri her ortamda göz kamaştırıcılıkları ile ön plana çıkmaktadır. Zincir modellerinin üretimi sırasında profesyonel işçilik devreye girmekte olup bu sayede ortaya tasarım harikası ürünler çıkmaktadır.

Altın Zincir Modelleri

Zincir kolye modellerinin her biri farklı ayardaki altından üretilmektedir. Bu bağlamda ürünlerin her kadın tarafından rahat bir şekilde kullanılabileceğini ifade etmek gerekmektedir. Alerjik reaksiyonlara sebep olmayan ürünler ile her yerde farklı ve zarif bir görüntü elde edilebilmesi mümkündür. İnternet sitesi üzerinde yer alan altın zincir modellerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

• Kral Zincir-14 Ayar Altın

• Yeşil Renkli Kalın Halat Zincir

• Zincir-14 Ayar

• 14 Ayar Nazar Boncuklu İtalyan Zincir

Bu ve bunun gibi pek çok zincir modeli bulunmakta olup modellerin her biri oldukça profesyonel bir şekilde üretilmiştir.

Zincir Modelleri Fiyatları ile Satın Alma Şartları

Altın zincir modelleri, Outlet Kuyumcu tarafından müşterilere sunulmaktadır. Ürün yelpazesi oldukça geniş olmakta, modellerin her biri internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde incelenebilmektedir. Altın zincir modellerinin her biri farklı fiyatlar dahilinde müşterilere sunulmaktadır. Fiyat farklılıklarının oluşmasının pek çok sebebi bulunmakla birlikte genel olarak fiyatlandırma çalışmaları birbirine yakındır. Müşteriler ürünler ile ilgili detaylı bir inceleme yaptıktan sonra hızlı bir şekilde satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Satın alınan ürünler, 24 saat içerisinde kargoya verilmektedir.

Daha Fazla Pırlanta ve Elmas Modeline Antika Pırlanta Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.