Sipariş ve Destek 0552 728 00 90
  • $ 13.43
  • 15.20
  • £ 18.19

Sıralama:

Altın set modelleri özellikle nişan, düğün gibi özel zamanlarda satın alınan yüzük, kolye ve küpeden oluşan takımlara verilen isimdir. Pek çok kimse, farklı dönemlerde hediye amaçlı bu ürünlerden satın almaktadır. İşçiliğin oldukça önemli olduğu bu ürünler genellikle yüzük, küpe ve kolyeden meydana gelmektedir. Outlet Kuyumcu, farklı tasarımlara sahip takım modelleri ile müşterilerinin karşısına çıkmakta ve onlara geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşterilere sunulan ürünlerin her birinde işçilik titiz bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Bunun yanı sıra takım modellerinde yer alan ürünler farklı ayarda altından üretilmiştir. Göz alıcı olmak isteyen kadınlar için ürünlerin oldukça uygun olduğunu ifade etmek gerekmektedir.

Ürünlerin bir kısmında geleneksel çizgiler ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda Türk kültürüne ait motifler kullanılmakta olup klasik bir görüntü oluşturulmaktadır. Altın set modelleri kapsamında modern tasarımların mevcut bulunduğunu da söylemek gerekmektedir. Bu bağlamda İtalyan tasarımlar ile birlikte şık ve zarif ürünler oluşturulmaktadır.

Farklı Tasarımlar ile Altın Takım Modelleri

Outlet Kuyumcu, farklı takım modellerine ev sahipliği yapmaktadır. Altın mini set olmak üzere pek çok seçenek yer almakta olup ihtiyaçlara göre bu seçeneklerde çeşitli düzenlemeler yapılmaktadır. Outlet Kuyumcu internet sitesinde yer alan “Takım Modelleri” başlığı altında yer alan modellerin bir kısmı ile ilgili aşağıdaki gibi bir sıralama yapılabilmektedir:

• Kuğu Modeli İtalyan Tasarım Takım

• Çiçek Modeli Yeşil Taşlı Takım

• Altı Yaprak Papatya Modeli Altın Takım

• Tuğralı Takım

• Kenarı Kalemli Gül Modeli Altın Takım

• Oval Modelli Lacivert Taşlı Takım

Modeller, farklı tasarımlar ile meydana getirilmiş olmakla birlikte kullanılan taşlarda da değişiklikler göze çarpmaktadır. Yeşil, kırmızı, mavi vb. olmak üzere pek çok taş modeli ile takımlarda zarafet ön plana çıkartılmaktadır. Bu bağlamda altın set modelleri ile kadınların kendilerini özel hissetmeleri amaçlanmıştır.

Göz Alıcı Takım Modelleri ile Gelen Şıklık

Kadınların bulundukları her ortamda göz alıcı bir niteliğe bürünmesini olanaklı kılan takım modelleri, aynı zamanda özel günlerin ön plana çıkan hediyelerinden bir tanesidir. Bu bağlamda nişan takı seti ve bunun gibi pek çok set ile birlikte özel günlerin çok daha özel bir hal alması olanaklı kılınmaktadır. Ürünlerin her birinde işçilik ön plana çıkmakta olup ürün desenlerinde farklılıklar bulunmaktadır. Kadınların en sevdiği motiflerle oluşturulmuş bulunan bu ürünler, modern çizgiler ya da geleneksel desenlerle meydana getirilmektedir. Bu bağlamda klasik ve modern ürünleri beğenenler için farklı seçenekler oluşturulmuştur.

Takım Modelleri Fiyatları ile Satın Alma Şartları

Altın set modelleri, Outlet Kuyumcu farkı ile insanlara sunulmakta olup bu modellerin her biri, ihtiyaç dahilinde özel olarak ve farklı tasarımlar dahilinde üretilmiştir. Müşteriler, internet sitesi üzerinde yer alan takım modellerinin her birini detaylı bir şekilde inceleyebilmekte, istediği ürün için kısa sürede satın alma işlemlerini başlatabilmektedir. Bu bağlamda ürünlerin ödeme işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmek mümkündür. Ödeme işlemleri gerçekleştirilen ürünler, 24 saat içerisinde kargoya verilmekte ve müşterilere kısa süre içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Ürünler ile ilgili herhangi bir şekilde sorun yaşanması durumunda iletişime geçilmesi ve sorunun belirtilmesi yeterli olmaktadır.

Daha Fazla Pırlanta ve Elmas Modeline Antika Pırlanta Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.