Outlet Kuyumcu | Yeni Nesil Outlet Kuyumculuk
Hakkımızda

Kurumsal Yapımız

Uzun bir süredir kuyumculuk sektörüne online hizmet olarak hizmet veren firmamız Outlet kuyumcu şimdi web sitesi sayesinde sizlere daha kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Bu anlamda bizlere her zaman sitemizdeki canlı destek üzerinden ya da arayarak hemen merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Hakkımızda

Outlet Kuyumcu 3 yıl öncesinde bir instagram hesabı ile birlikte Antika Pırlanta bünyesinde yer almış bir kuruluştur. Büyüme süreçlerinde bir kuyumcu firması olan sayfamız sonrasında başarısını daha da katlayarak web sitesi haline dönüşmüş ve Antika Pırlanta mağzasında yerini almıştır. Bu anlamda her zaman sizleri İzmir'de Tarihi Asansör sokağındaki şubemize gelerek ürünlerimiz ve bizler Outlet Kuyumcu İzmir şubesi hakkında dilediğiniz soruları yanıtlamak için can atıyoruz.

Ayrıca yakın zaman içerisinde açtığımız Outlet Kuyumcu İstanbul şubesine de sizleri bekleriz orada da Antika Pırlanta mağaza ismimiz ile ilerliyor ve siz değerli müşterilerimizin merak ettikleri tüm ürünleri en uygun fiyatlar ile satın almasını ve hem kullanıp hem de yatırıma dönüştürmesini sağlıyoruz.

Sizleri de hemen bu güzellik ve gösteriş şölenine davet ederek hem bizleri ziyarete hem de keyifli alışverişlere bekliyoruz.


Ürün başarı ile favorilere eklendi