Sipariş ve Destek 0552 728 00 90
  • $ 13.49
  • 15.31
  • £ 18.41

Sıralama:

Küpe modelleri altın tasarımlar, zarif bir görüntüye ulaşmak isteyen kadınların tercih sebebi olmaktadır. Bilindiği üzere küpeler, tamamlayıcı bir üründür ve farklı modeller ile satışa sunulmaktadır. Tasarım farklılıkları ile ön plana çıkan küpelerin işçiliklerinin profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir. İşçiliğin kaliteli olması, küpenin oldukça şık bir görüntüye sahip olmasını olanaklı hale getirmektedir.

Farklı küpe modelleri ile ön plana çıkan Outlet Kuyumcu, kadınların kendilerini her ortamda özel hissetmesini olanaklı hale getirmektedir. Farklı ayar altından üretilen küpeler, çok çeşitli seçenekler ile müşterilere sunulmaktadır. Modern çizgiler ile oluşturulan ürünlerin her biri, takıda moderniteyi yakalamak isteyen kişilere sunulmaktadır. Bunun yanı sıra klasik modeller de bulunmakta olup bu ürünler ile Türk geleneğinden gelen motifler ön plana çıkarılmaktadır. Ürünlerin tamamı, profesyonel üretim sürecinden geçmektedir.

Altın Küpe Modelleri

Değişik küpe modelleri, farklı ürünlere ulaşılmasını olanaklı hale getirmektedir. Değerli taşlar ile üretilen küpeler, her yaştan insanın ilgisini çekmekte olup bu ürünler için özel işçilikler ön plana çıkmaktadır. Genellikle 14 ayar ile 22 ayar altından küpe üretilmekte, ürünlerin fiyatlandırmalarında altın ayarı ön plana çıkmaktadır. Outlet Kuyumcu ile müşterilere sunulan altın küpe modellerinden bazılarını genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

• Hint Modeli Sallantılı Küpe

• Sarı Taşlı Mekik Küpe

• Özel tasarım Oval Küpe

• Damla Modeli Lacivert Taşlı Küpe

• Klasik Model Tuğralı Taşlı Küpe

• Pembe Taşlı Kare Kesim Küpe

• Olimpiyat Modeli Kırmızı Taşlı Küpe

• İtalyan Garnet Taşlı Sallantılı Küpe

Ürünlerin üretimi sırasında farklı tarz ve renklerde çeşitli taşlar kullanılmakta, bu sayede küpelerin oldukça şık ve estetik bir görüntüye ulaşması olanaklı hale getirilmektedir. Küpe modelleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler, internet sitesine giriş yapabilmektedir.

Tasarım Harikası Altın Küpe Modelleri

Eski model altın küpeler ile modern çizgilere sahip küpe modelleri, farklı zevklere sahip müşterilere sunulmaktadır. Türk geleneğinden gelen pek çok motif küpe tasarımında ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra modern çizgilere sahip küpelerin oluşmasını olanaklı hale getiren pek çok stil de kullanılmaktadır. Böylece farklı tasarımlara ulaşılmakta olup bu tasarımlar müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Küpe Modelleri Fiyatları ile Satın Alma İşlemleri

14 ile 22 ayar altın küpe fiyatları konusunda farklılık ön plana çıkmakta olup bu konuda detaylı bilgiye ulaşmak için Outlet Kuyumcu internet sitesine giriş yapılabilmektedir. “Küpe Modelleri” başlığı altında yer alan ürünler detaylı bir şekilde incelenebilmekte, bu sayede her bir ürünün fiyatlarına ulaşılabilmektedir. Ürünlerin fiyatlandırılmasında sürekli güncellemeler yapılmaktadır.

Ürünlerin tamamı farklı ayar altından üretildiği için günceli takip etmek oldukça önemlidir. Bu bağlamda ürünlerin fiyatları konusunda net biliye ulaşılabilmesi için internet sitesine sık sık giriş yapılması çok önemlidir.

Müşteriler, ürünler ile ilgili detaylı bir incelemeden sonra ürünleri kısa sürede satın alabilmektedir. Satın alma işlemlerinin gerçekleştirilmesinden 24 saat sonra ürün kargoya verilmekte olup ürünün müşteriye sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi mümkün kılınmaktadır. Kargo şirketi tarafından sunulan ürünlerin detaylı bir şekilde incelenmesi ve üründe herhangi bir hasar olup olmadığı incelenmelidir. Herhangi bir sorun halinde Outlet Kuyumcu devreye girmektedir.

Daha Fazla Pırlanta ve Elmas Modeline Antika Pırlanta Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.