Sipariş ve Destek 0552 556 28 65
  • $ 9.42
  • 10.96
  • £ 12.69

Sıralama:

Kolye modelleri ile pek çok kadın, kendilerini zarif ve şık hissetmektedir. Bilindiği üzere kolye tasarımı konusunda birçok model bulunmakta, bu modeller ile kadınların beğenisine ulaşmak amaçlanmaktadır. Ürünlerin her birinde farklı malzemeler kullanılmakta olup bu malzemeler ile birlikte ürünler de tasarımlar anlamda farklılık arz etmektedir.

Outlet Kuyumcu, sahip olduğu kolye ve uç modelleri ile kadınların kendilerini özel hissetmelerini olanaklı hale getirmektedir. İnternet sitesi üzerinde yer alan ürünler, özel bir şekilde tasarlanmakta olup genel olarak iki farklı çizgide üretilmektedir. Türk geleneğinde yer alan göz alıcı motiflerin kullanıldığı ürünler, klasik modelleri seven kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra modern çizgilerle oluşturulan ürünlerde modern duruşa sahip olan modelleri seven kadınlara hitap etmek istenmiştir. Bu bağlamda kolye modelleri ile kolye ucu modellerinin geniş bir yelpazeye sahip olduğunu ifade etmek mümkündür.

Kolye ve Uç Modelleri Göz Alıcı Tasarımlar

İnternet sitesi üzerinde yer alan ürünler altın kolye olarak satılmakta olup ürünlerin tasarımında farklı ayarlarda altından yararlanılmıştır. Bunun yanı sıra ürünlerde farklı taşlar kullanılmış, bu sayede modellerin göz alıcı bir şekle bürünmesi olanaklı hale getirilmiştir. Outlet Kuyumcu tarafından müşterilere sunulan pek çok kolye ve uç modellerinden bazılarını aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

• Taşlı Dua Yazılı Uç

• Barok İncili Kolye

• Lacivert Taşlı Yuvarlak Kolye Ucu

• Sıralı Model Dorikalı Uç

• Dorika 14 Ayar Ucu Toplu Kolye

• Ateş Modeli Kehribar Uç

• Mineli İtalyan Figaro Zincir

Bu bağlamda hem kolye hem de kolye ucu modellerinde farklı tasarımlar bulunmakta olup modeller her yaştan kadının ilgisini çekmektedir. Bilhassa tasarım kolye uçları, titiz bir işçilik ile üretilmekte olup bu sayede ürünlerin göz alıcı bir görüntüye ulaşması olanaklı kılınmıştır. Ürünlerin bir kısmı modern çizgiler dahilinde oluşturulmuştur. Bunun yanı sıra geleneksel motiflerin örnek alındığı modeller de ön plana çıkmaktadır.

Geleneksel Kolye ve Uç Modelleri

Geleneksel kolye ve uç modelleri, klasik tarz kolyeleri seven kişiler için özel olarak üretilmiştir. Bu bağlamda Türk geleneğinde ön plana çıkan motifler kullanılmış olmakla birlikte ürünlerin göz alıcı bir seviyeye ulaşması adına gerekli çalışmalar yapılmıştır. Geleneksel kolye modelleri ile birlikte pek çok kadın, kendini her ortamda hissetmektedir.

Modern Kolye ve Uç Modelleri

Modern kolye modelleri, modern çizgiler ile üretilmiştir. Modern bir hava yakalamak isteyen kadınların başvurduğu bu ürünler, özel bir işçilik ve altının farklı ayarlarından meydana gelmektedir. Genel olarak İtalyan tasarımlar ön plana çıkmakta olup bu tasarımlar ile birlikte ürünlerin göz alıcı ve zarif görünmesi sağlanmıştır.

Kolye ve Uç Modelleri Fiyatları ile Satın Alma Şartları

Tasarım kolye uçları ile kolyeler, müşterilerin beğeneceği bir tarzda üretilmiş olmakla birlikte ürünlerin satın alma işlemleri oldukça kolaydır. Bu bağlamda kolye ve uç modellerinin tamamına ulaşmak isteyen müşteriler Outlet Kuyumcu internet sitesinde yer alan “Kolye ve Uç Modelleri” başlığında yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilmektedir. Müşteriler tarafından satın alma işlemleri gerçekleştirilen ürünler 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup ürünlerin müşterilere teslimatı oldukça kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Daha Fazla Pırlanta ve Elmas Modeline Antika Pırlanta Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.