Sipariş ve Destek 0552 556 28 65
  • $ 13.00
  • 14.50
  • £ 12.69

Sıralama:

Altın kelepçe modelleri ile müşterilerine tasarım harikası ürünler sunan Outlet Kuyumcu, pek çok modele sahip olmakla birlikte bu modellerin her birinde titiz ve profesyonel işçilik ön plana çıkmaktadır. Bilindiği üzere her kadın, kendilerini özel hissetmek ister. Çeşitli aksesuarlar, kadınların farklı ortamlarda şık ve zarif bir görüntüye ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Bu bağlamda birçok kadın, kelepçe modelleri ile ilgili detaylı bir şekilde araştırma yapmakta ve istedikleri ürünlere ulaşmak istemektedir.

Outlet Kuyumcu, sahip olduğu modeller ile birlikte her yaştan kadının ilgisini çekebilmekte olup modellerin her biri, uzun bir üretim sürecinden geçmektedir. Bu durum, ürünlerin hem kaliteli hem de zarif olmasını olanaklı kılmaktadır.

Altın Kelepçe Modelleri

Altın kelepçe modelleri, farklı ayarda altından üretilmektedir. Pek çok kadın, farklı tasarımlara sahip kelepçelere ilgi göstermektedir. Bu bağlamda altın kelepçelerde modern ürünlerin yanı sıra Türk geleneğinden gelen motiflerin ön plana çıktığını ifade etmek gerekmektedir. Bu bağlamda hem geleneksel ürünleri satın almak isteyen kişilere hitap edilmekte hem de modern çizgilerle dolu ürün isteyenlerin ilgisi çekilmektedir.

Ön plana çıkan altın kelepçe modellerini genel olarak aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

• Melek Kanadı Taşlı Kelepçe

• Baget Taşlı Kelepçe

• Tuğra İşlemeli Hasır Kelepçe

• İtalyan Modeli Tasarım Kelepçe

• İtalyan Tasarımı Top Modeli Çocuk Kelepçe

Bu ve bunun gibi modeller, farklı ayarlarda altından üretilmektedir. Kadınların zarafeti ön planda tutulmakla birlikte her bir üründe işlevsellik özellikler de bulunmaktadır.

Kelepçe ile Gelen Şıklık

22 ayar kelepçe bilezik ve farklı ayarlarda bulunan modeller ile kadınların şık ve zarif bir görüntüye ulaşması amaçlanmaktadır. Bu bağlamda işçiliğin titiz bir şekilde gerçekleştirildiği birçok model, Outlet Kuyumcu internet sitesinde yer almakta olup müşteriler tarafından modeller detaylı bir şekilde incelenebilmektedir.

Geleneksel modeller ile birlikte modern çizgiler ile meydana getirilen pek çok model bulunmakta, bu modeller ile birlikte hem kültürel unsurlar ön plana çıkarılmakta hem de çağı yakalamak amaçlanmaktadır. Geleneksel modellerde farklı tasarımlar ön plana çıksa da ön plana çıkan Trabzon kelepçe ve bu tarz ürünlerdir. Modern çizgilere sahip ürünlerde ise İtalyan tasarımlar kullanılmakta olup bu tasarımlar ile birlikte çağı yakalamak ve kadınların zarif ve şık bir görüntüye ulaşması amaçlanmaktadır.

Farkı Tasarımlar ile Zarif Kelepçe Modelleri

Farklı tasarımlar ile zarif kelepçe modelleri ön plana çıkmakta olup ürünlerin her birinde profesyonellik temel alınmaktadır. Outlet Kuyumcu, müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunmakta olup bu sayede her yaştan kadının istediği modeli bulması amaçlanmaktadır.

Kelepçe Modelleri Fiyatları ile Satın Alma İşlemleri

Altın kelepçe bilezik modelleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alınabilmesi için Outlet Kuyumcu’nun internet sitesinde yer alan ilgili kısımlar incelenebilmektedir. Ürünlerin satın alınmasında ön plana çıkan husus, satın alınan ürünlerin 24 saat içerisinde kargoya verildiğidir. Bu bağlamda müşteriler site üzerinde yer alan ürünleri inceledikten sonra ürünlerin satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmekte ve bu sayede istedikleri ürünlere çok kısa süre içerisinde sahip olabilmektedir. Ürünler, müşterilere sorunsuz bir şekilde gönderilmekte olup bu durum, müşterilerin memnuniyetini arttırmaktadır.

Daha Fazla Pırlanta ve Elmas Modeline Antika Pırlanta Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.