Sipariş ve Destek 0545 550 60 32
  • $ 7.29
  • 8.69
  • £ 10.17

İlgili Alt Kategoriler

Outlet Kuyumcu Ürün Bulma Yarışması

Outlet Kuyumcu Ürün Bulma Yarışması
29-03-2020 tarihinde eklendi.
Outlet Kuyumcu Ürün Bulma Yarışması ile sizler de sitemizde gizlediğimiz üç adet birbirinden değerli kodları bulup bizlere göndermeniz halinde bir ürünümüzü ücretsiz kazanacaksınız. İlk bilen olmak için sitemizi detaylıca incelemenizi şimdiden öneriyoruz, bol şanslar.

Sizlere Outlet Kuyumcu ailesi olarak bu zor günlerde moralleri bir nebze de olsa düzeltmek adına  güzel bir yarışma hazırladık ve bu yarışmanın sonunda da kazanan bir şanlı ziyaretçimize de küçük de olsa bir hediye vermeyi düşündük. Bunun için de ufak bir süprizimiz var.

 

Yarışmamıza geçmeden önce sizlere yarışma sonunda vereceğimiz hediye olan Beştaş Yüzük ürünümüzün de resmini alta bırakıyoruz. Umarız şimdiden beğenmiş ve parmağınızda bu yüzüğün hayalini kurmaya başlamışsınızdır.

 

outlet-kuyumcu-bestas-cekilisi

 

Yarışmanın kuralları ve durumu aslında biraz alışılmışın dışında olsa da sizler için çok kolay olacağını düşündük. Hadi beraber yarışmamızın kurallarına bakalım.

 

Öncelikle sizler için sitemizde 3 farklı ürünün açıklama kısmında birer adet kod bıraktık. 

Bu kodların üçünde de ufak farklı mesajlarımızı da eklemeyi tabii ki ihmal etmedik.

Sizden istediğimiz ise çok basit olacak. 

Bu 3 mesajımızı sitede bulmak, ekran resmini çekmek ve bizlere sitemiz üzerinde her üründe görebileceğiniz WhatsApp iletişim numaramıza göndermek.

 

Sonrasında da sadece yapmanız gereken 5 Nisan’a kadar beklemek ve yeni gelen ürünlerimizi hem Whatsapp hem de Web Sitemiz üzerinden takip etmenizi sağlamak. Sonuçları web sitemizden aynı zamanda da kazanan kişiye mesaj olarak iletilecektir. 

 

Bizleri takip ettiğiniz ve yarışmamıza katıldığınız için teşekkür ederiz.

 

İnstagram Adreslerimizden her zaman en güncel ürünleri görüp bizleri takip edebilirsiniz.  :  Outlet Kuyumcu , ikincielaltinlar, ikincielaltin

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.