Sipariş ve Destek 0552 728 00 90
  • $ 13.43
  • 15.20
  • £ 18.19

Sıralama:

TÜKENDİ
Elişi Citrin Taşlı Kolye Ucu
309.26TL

Antika kelimesinin sözlük anlamı eskilerden kalmadır. Az bulunan ve oldukça değerli eşya olarak bilinen antika ürünler, her zaman karşılaşılabilen sıradan ürünlerden değildir. Bu nedenle bu ürünler oldukça değerlidir. Pek çok müşteri, bu ürünlere gerekli kıymeti göstermekte olup antika ürünleri satın almaktadır. Outlet Kuyumcu, çok sayıda antika ürün ile müşterilerinin karşısına çıkmakta, onlara değerli eşyalar sunmaktadır. Ürünlerin her birinin farklı özellikler ile bezendiğini ifade etmek mümkündür. Bunun yanı sıra antika ürünler şu şekilde sıralanabilmektedir:

• Antika bileklik

• Antika zincir

• Antika küpe

• Antika kolye

Ürünlerin her biri, oldukça değerli olmakla birlikte şık ve zarif görüntüye sahiptir. Bu bağlamda antika ürünlerin ön plana çıkan ve kıymeti oldukça yüksek ürünler olduğunu belirtmek mümkündür.

Antika Zincir

Antika ürünler başlığı altında yer alan ürünlerden ilki, antika zincirdir. Kıymetli malzemeler ile üretilmiş bulunan bu ürünün işçiliğinin profesyonel bir şekilde gerçekleştirildiğini ifade etmek mümkündür. Bunun yanı sıra antika zincirler geçmişten gelen bir hazine niteliğindedir. Bu nedenle antika konusunda hassas olan pek çok insan, bu ürünlere gerekli kıymeti göstermektedir.

En pahalı antika eşyalar bağlamında ürünün ne kadar eski olduğu oldukça önemlidir. Bu bağlamda genel olarak antika ürünler hem maddi hem de manevi anlamda pahalı ürünlerdir. Bunlardan bir tanesi olarak değerlendirilebilen antika zincirler için de aynı durum geçerlidir. Kıymeti hakikiye olarak değerlendirilebilen antika zincirler hem estetik bir görüntüye hem de manevi anlamı yüksek ürünlere ulaşmak isteyen kişiler tarafından ön plana çıkarılan ürünlerden bir tanesidir.

Antika Bileklik

Antika eşyalar ve değerleri bağlamında ön plana çıkan ürünlerden bir diğeri de antika bilekliklerdir. Outlet Kuyumcu tarafından müşterilere sunulan antika bilekliklerin farklı motif ve stile sahip olduğunu ifade etmek gerekmektedir. Antika bileklik modellerinden bazılarını aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

• İskender Temalı Tel Kelepçe

• Antika Pırlanta Taşlı Kelepçe

• İtalyan Yapımı Pırlanta Taşlı Palamut Bileklik

Yukarıdaki modellerin her biri Outlet Kuyumcu internet sitesinde yer almakta olup bu ürünler ile kadınlar, istedikleri zarafete ulaşabilmektedir.

Antika Küpe

Outlet Kuyumcu tarafından müşterilere sunulan antika ürünlerden bir tanesi antika küpedir. Bu kategori altında oldukça özel ürünler bulunmakta olup bu ürünler ile birlikte şık ve zarif bir görüntüye ulaşılabilmektedir. Site üzerinde yer alan altın küpe modellerinden bazılarını genel olarak şu şekilde sıralamak olanaklıdır:

• Antika Platin Modeli Pırlanta Taşlı Mekik Yüzük

• Antika Onix Taşlı Yüzük

Bu ve buna benzer pek çok ürün, internet sitesi üzerinde yer almaktadır. Ürünler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşılabilmesi için internet sitesinde detaylı bir şekilde inceleme yapılabilmektedir.

Antika Kolye ve Kolye Ucu

Antika eşyalar ve değerleri kapsamında ön plana çıkan bir diğer ürün de antika kolye ve kolye ucudur. Bu bağlamda farklı tarzlarda pek çok ürün bulunmakta olup ürünlerin manevi değerleri oldukça yüksektir.

Ürünler ile ilgili satın alma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen müşteriler, internet sitesine giriş yapabilmektedir. Satın alınan ürünler 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup müşterilerin ürünlere sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesi olanaklı hale getirilmektedir.

Daha Fazla Pırlanta ve Elmas Modeline Antika Pırlanta Sitemizden Ulaşabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.